Esant individualioms grupėms, kelionės data ir programa derinama pagal pageidavimus.

Galimi ir kiti kelionės variantai bei datos:

 • piligriminė kelionė;
 • pažintinė kelionė su poilsiu Eilate.

Kelionės datos:

 • 2020.03.10-14 (5 dienos) – kelionė atšakta dėl koronaviruso
 • 2020.04.14-18 (5 dienos) – stebima situacija dėl koronaviruso
 • 2020.10.17-22 (6 dienos) – grupė renkama.
 • 2020.10.27-31 (5 dienos) – grupė renkama. Per moksleivių rudens atostogas!
 • 2020.11.17-21 (5 dienos) – grupė renkama.

Negyvoji ir Viduržemio jūros, Galilėjos ežeras, švento Petro žuvis….

Prisiliesite prie visų švenčiausių vietų!!!

1 diena

Skrydis Vilnius – Tel Avivas. Vykstame į Haifą, antrą pagal dydį Izraelio miestą. Pasikeliame į Karmelio kalną. Senajame Testamente teigiama, kad Karmelio olose slėpėsi pranašas Elijas. Kalno viršūnėje pranašas meldė Dievo, kad baigtųsi trejus metus trukusi sausra, o paskui stebėjo, kaip danguje pasirodė lietaus debesys. Nuo kalno atsiveria įspūdinga Haifos pakrantės ir Bahajų sodų panoram: 19-os terasų bendras ilgis daugiau kaip kilometras. Sodai įveisti 1909 m. aplink Bahaizmo, jauniausios pasaulio religijos įkūrėjo Babo kapą. Bahajai čia apsigyveno atvykę iš Persijos apie 1844 m. Haifa yra jų centras. Vykstame į Nazaretą – miestą, kur, kaip tikima, prabėgo Kristaus vaikystė. Lankome Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Grotą, kuri laikoma Šv. Arkangelo Gabrieliaus apsireiškimo Marijai vieta.Vykstame į Tiberiją – vieną iš keturių šventųjų žydų miestų, seniausią Galilėjos miestą, buvusį Judėjos filosofijos centrą, kuriame rinkosi sinedrionas po to, kai Izraelis prarado Jeruzalę ir šventyklą. Šiame mieste buvo parašytos dauguma svarbiausių judėjų knygų (Mišna, Talmudas). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena

Po pusryčių vykstame prie Galilėjos ežero. Jėzui, palikusiam gimtąjį Nazaretą, šis ežeras bei jo apylinkės tapo Jo tarnavimo centru. Čia Jėzus „sudraudė vėjus bei ežerą”, sakė pamokslą iš Petro valties, padaugino duoną, žuvis ir vaikščiojo ežero paviršiumi. Ežeras pagarsėjęs audromis, kylančiomis tarsi iš niekur. Pakylame į Palaiminimų kalną. Manoma, kad čia Jėzus sakė Kalno pamokslą.Nuo Palaiminimų kalno galima apžvelgti apie dešimt kilometrų besidriekiančią Genezareto lygumą.Naujajame Testamente minima, kad Jėzus keliavo per šią sritį, gydė minias bei buvo pasmerktas fariziejų, kad nesilaiko tradicinio apsivalymo ritualo. Lankome Tabghą – Duonos ir Žuvies Padauginimo šventyklą. Čia Jėzus prisikėlęs – pasirodė savo mokiniams. Lankome Petro Primato bažnyčią. Ji pastatyta toje vietoje, kur prisikėlęs Kristus trečią kartą pasirodė savo mokiniams. Bažnyčios viduje altorius pastatytas ant uolos, kur išlikusi autentiška laužavietė, kurioje Kristus kepė žuvį. Keliaujame prie Jordano upės, kurioje, kaip tikima, buvo pakrikštytas Jėzus. Pageidaujantiems – krikšto sutvirtinimas. Poilsis prie Negyvosios jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena

Po pusryčių lankome Betliejų: Kristaus Gimimo grotą, Šv. Kotrynos bažnyčią, Jeronimo grotą, Pieno grotą.Vykstame į Jeruzalę- miestą, svarbų judėjų, krikščionybės bei musulmonų istorijoje. Vykstame į Siono kalną. Pakeliui grožimės Kedrono slėniu. Tai giliausias Jeruzalę supantis slėnis. Čia vyks paskutinis teismas. Nuo Alyvų kalno gėrimės puikia senosios Jeruzalės panorama, vaikštome po Getsemanės sodus, apžiūrime Dievo Tarno ir Visų tautų bažnyčias. Šioje vietoje Jėzus skelbė savo pamokslus bei pranašystes, melsdavosi. Biblijoje Alyvų kalnas taip pat minimas kaip vieta, iš kurios Jėzus įžengė į dangų. Lankome žydų karaliaus Dovydo kapą ir virš kapavietės esančią Paskutinės vakarienės menę, kurioje paskutinį kartą vakarieniavo Jėzus su savo apaštalais. Apžiūrime Dievo Motinos kapo bažnyčią, kurioje, kaip tikima, yra Marijos kapas. Joje taip pat ilsisi Dievo Motinos Marijos tėvai – Joachimas ir Ana bei Marijos vyras Juozapas. Laisvas laikas Jeruzalės senamiestyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Po pusryčių tęsiame programą Jeruzalės senamiestyje. Kristaus kančios „Via Dolorosa” keliu kylame į Golgotos kalną, lankomės Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilikoje.Apžiūrime Uolos mečetę, trečią pagal svarbą islamo pasaulio mečetę po Mekos ir Medinos, pastatytą ant Šventojo kalno, nuo kurio atsiveria nuostabi Jeruzalės panorama. Šventovės širdyje yra Kertinis akmuo, nuo kurio, kaip tikima, pranašas Mahometas pakilo į dangų.Lankome Raudų sieną. Į sienos plyšius tikintieji Dievui sudeda laiškus su prašymais, nes yra manoma, kad ji yra arčiausiai Dievo ausies. Visi laiškai iš Raudų sienos išimami du kartus per metus ir užkasami švenčiausioje žydams vietoje – Alyvų kalne. Vykstame į Tel Avivą ir Jafą – tai vienas seniausių pasaulio miestų, skaičiuojantį 5 tūkst. savo egzistavimo metų ir tapusį neatskiriama Tel Avivo dalimi. Kelionės po Jafą metu aplankome senuosius miesto kvartalus, apžiūrime miesto įtvirtinimų liekanas, bažnyčias, mečetes, senąjį laikrodžio bokštą, laikomą tikru miesto simboliu, biblijines vietas ir dailininkų parduotuvėles. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Po pusryčių skrydis Tel Avivas – Vilnius.

arba

5 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Netanijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Po pusryčių skrydis Tel Avivas – Vilnius.

Lankomų objektų seka ir skrydžių grafikas gali keistis!

Ruošiantis kelionei rekomenduojama pasiskaityti tas Šv. Rašto vietas, kur aprašomi įvykiai, susiję su aplankyti numatytomis vietomis.

Kelionės kaina gali keistis!

 • 5 dienų kelionės kaina – 450 /asm + skrydis + draudimas.
 • 6 dienų kelionės kaina – 565 /asm + skrydis + draudimas.
 • Kaina galioja, esant 25-30 asm. grupei.
 • Kelionės avansas – 300 €/asm.
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 140 €.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 4 arba 5 nakvynės 3 žv. viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis
 • kelionės vadovo paslaugos lietuvių kalba visos kelionės metu (esant 20 asm. grupei ar didesnei);
 • ekskursijos autobusu ir vietos gido paslaugos (rusų kalba).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Tel Avivas – Vilnius su mažu rankiniu bagažu;
 • Registruotasis bagažas;
 • “Priority”paslauga ž: įskaičiuotas pirmenybinis laipinimas, papildomas rankinis bagažas;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 140 €;
 • Ausinės ekskursijų metu – 5 arba 6 €/asm.;
 • PRIVALOMI arbatpinigiai gidui/vairuotojui/viešbučiams (25 $/asm. – 5 dienų kelionei; 30 $/asm. – 6 dienų kelionei);
 • Įėjimas į Negyvosios jūros paplūdimį (12 $/asm.);
 • Asmeninėms išlaidoms (suvenyrams, užkandžiams/gėrimams mieste ir pan.) kelionės metu rekomenduojame papildomai turėti dar apie 100–200 €. (šviežių sulčių stiklinė, kava 3-5 doleriai, pietūs – 15-25 €/asm.);
 • Medicininis draudimas (Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja!).

 

 • Į Izraelį bei Jordaniją galima vykti tik turint galiojantį pasą (!). Asmens tapatybės kortelė netinka. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar sienos kirtimo spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, gali būti neįleisti į Izraelio Respublikos teritoriją. Jiems keliami padidinti reikalavimai, kertant valstybės sieną. Šiems asmenims iki kelionės pradžios rekomenduojame pasikeisti pasą.

Daugiau informacijos tel. +370 6 2017766 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Save

Komentarai