1 diena

Apsilankymas Kaliausių fabrikėlyje Žagarėje ant Švėtės upės kranto. Pažintis su Šiaurės Lietuvos miesteliu, kurio istorija siekia daugiau nei 800 metų. Jau 1198m. čia stovėjo žiemgalių pilis Raktuvė – kunigaikščio Žvelgaičio sostinė.

Žagarė puikuojasi Naryškinų dvaru su parku ir žirgynu. Turi miestelis ir keistenybę – Puodų namą. Daug čia gyvena įdomių žmonių – ir juostas rišančių, ir liaudies dainas dainuojančių, ir tortus, bandeles kepančių, ir akordeoną ar kanklikes virkdančių, ir žoliautojų ir t.t. Taigi, derinant iš anksto, galima parengti programą pagal JŪSŲ norus ir galimybes.

“Saldus – medaus lašas Kuržemės delne !”

Šiame Latvijos mieste ir jo apylinkėse galima aplankyti konditerijos fabriką, kuriame gaminamos įžymiosios latviškos “Karvutės” (Gotina), irisai, šerbetai.

Įmonė pieniškus saldainius “Gotiņa” gamina nuo 1960 metų. Vėliau saldainių asortimentas buvo vis labiau plečiamas, paprastus pieniškus saldainius pagardinant įvairiais priedais (riešutais, razinomis, spanguolėmis, saulėgrąžų sėklomis ir kt.)

Duonos ir tortų kepyklą (tik įsivaizduokit, kokie kvapai tvyro jos cechuose ! )

Ledų gamybos įmonę.

Bičių augintojų ūkyje sužinosite, kiek darbo įdeda bitelės ir žmonės, kol galima saldų medų laižyti.

Ir žinoma, šioje saldžioje kelionėje galėsite nusipirkti šviežutėlių saldumynų.

Jei pasirinksite ne visus čia išvardintus objektus, dar suspėsite vakare dalyvauti ekskursijoje Jaunpils pilyje, suvalgyti viduramžių vakarienę pilies menėje.

Nakvynė Jaunpils pilyje.

2 diena

Cinevilla – vienintelis Baltijos šalyse kino paviljonas po atviru dangumi.  Tai magiškas miestelis, kuris gali transformuotis, būti pritaikytas įvairiems filmų projektams.

Programos tęsinį pasirenka keliautojų grupė (derinama iš anksto):

  • Maudynės vandens parke Jurmaloje
  • Ekskursija Rygoje
  • Bauskos, Jelgavos, Rundalės pilis
  • Viekšnių vaistinės arba A.Griškevičiaus muziejus
  • Viduramžių šokių pamoka

Galimas ir sutrumpintas vienos dienos kelionės variantas.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai