1 diena (šeštadienis)

1val. (nakties) išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją ir Vokietiją su trumpais sustojimais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena (sekmadienis)

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Olandiją. Nakvynė greta Amsterdamo.

3 diena (pirmadienis)

Pusryčiai. Malūnų kaimelyje, kur rikiuojasi malūnai – aliejinės, lentpjūvės, dažyklos, aplankysite garstyčių malūną, malūną – lentpjūvę, klumpių dirbtuvę, sūrinę, amatininkų dirbtuves.

Smagus laikas Mini Olandijoje – pasakiškame parke, kuriame surinkti gražiausi Olandijos architektūros pavyzdžiai, „gyvena” mini žmogeliukai, plaukia mini laivai, važiuoja mini traukiniai. Čia galima pamatyti mini gamyklas, šliuzus, naftos platformas, stadionus, bokštus, pylimus…

Galimas pasivaikščiojimas šiaurės jūros pakrante ir trumpa pažintis su Haga (parlamentas, karalienės rezidencija) arba pirmoji pažintis su Amsterdamu.

Apsilankymą Mini Olandijoje galima keisti apsilankymu gėlių sode Keukenhofe. Nakvynė greta Amsterdamo.

4 diena (antradienis) (naudojamės visuomeniniu transportu)

Pusryčiai. Apsilankymas deimantų centre. Pažintis su deimantų apdirbimo ypatumais, brangakmenių rūšimis. Galima įsigyti sertifikuotų prekių gamintojo kainomis: šveicariški laikrodžiai su deimantais nuo 60€, sidabro papuošalai su deimantais nuo 80€.

Plaukimas laivu, grožintis tiltais, krantinėmis, namų fasadais.

Dam aikštė su puošniais karališkaisiais rūmais, raudonųjų žibintų kvartalas, Rembranto aikštė, apsupta populiariausių kavinių, romantiškos krantinės, „Galvų namas” ir kiti architektūros paminklai.

Galima savarankiškai aplankyti interaktyvaus mokslinio pažinimo centrą (12.50€).
Pamatyti, kaip įrengtas populiarus Amsterdamo būstas laivas – namas (3€), susipažinti su vaškinių skulptūrų (23€ suaugusiems, 17.50€ vaikams iki 15m.), rankinukų (6.50€ suaugusiems, 5€ moksleiviams), katinų (5€), aukštuomenės namų interjero (suaugusiems 7€, vaikams iki 18m. 5€) ir kitais muziejais. Jūreivystės muziejus (7€, vaikams iki 17m. 4€) įsikūręs įspūdingame 300 metų senumo burlaivyje.

Neįkainuojami lobiai sukaupti Amsterdamo meno muziejuose. Populiariausi iš jų Van Gogo (suaugusiems 12.50€, vaikams iki 17m. 2.5€) ir Rembranto (suaugusiems 7.5 €, vaikams iki 15m. 1.5€) muziejai. Mieste rasite begalę nemokamų galerijų, pristatančių šiuolaikinį meną.

O gal norėsite pasinerti į šiurpą keliančius kruvinus pasakojimus Amsterdamo požemiuose (suaugusiems 21€, moksleiviams 19€) apie marą, inkviziciją, žiauriausius nusikaltėlius ir ne mažiau žiaurias bausmes?

Nakvynė greta Amsterdamo.

5 diena (trečiadienis)

Pusryčiai. Išvykstate iš Amsterdamo į Briugę, vadinamą šiaurės Venecija. Turgaus aikštė, žvilgsnis į miestą iš varpinės bokšto, į kurį veda 366 laipteliai, šokolado muziejus, šv. Kraujo Bazilika, Dievo motinos bažnyčia, Mikelandželo skulptūra „Madona su kūdikiu”, jaukūs skverai ir sodai.

Kelionė per Belgiją ir Vokietiją iki nakvynės vietos. Nakvynė pakeliui į Brėmeną.

6 diena (ketvirtadienis)

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją iki Brėmeno.
Laisvasis Hanzos miestas – Brėmenas. Vėzerio renesanso stiliaus rotušė, riterio Rolando statula, seniausias Brėmeno kvartalas Šnoras, unikalios amatininkų gatvelės, Brėmeno katedra, garsieji brolių Grimų pasakų herojai – Brėmeno miesto muzikantai.
Hamburgas – Vokietijos vartai į pasaulį. Hamburgo rotušė su žaliuoju vario stogu, gražusis Hanzos kvartalas, Alsterio arkados, baroko stiliaus Michaelio bažnyčia.
Vėlai vakare atvykstam į nakvynės vietą.
Nakvynė viešbutyje.

7 diena (penktadienis)

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Naktį grįžimas į Vilnių.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai