Esant individualioms grupėms, kelionės data ir programa derinama pagal pageidavimus.

Galimi ir kiti kelionės variantai bei datos:

 • pažintinė kelionės programa;
 • pažintinė kelionė su poilsiu Eilate.

 5 dienų / 4 naktų kelionė

Vietos, kurios liudija Jėzaus buvimą, Negyvoji ir Viduržemio jūros, Galilėjos ežeras, Jordano upė, Šv. Apaštalo Petro žuvis, Prisiliesite prie visų švenčiausių krikščionybės vietų!!!

1 diena (antradienis)

Skrydis Vilnius (06:20) – Tel Avivas (10:10). Vykstame į Haifą, antrą pagal dydį Izraelio miestą. Pasikeliame į Karmelio kalną. Senajame Testamente pasakojama, kad Karmelio olose slėpėsi pranašas Elijas. Karmelio kalne gimė katalikiškas karmelitų ordinas ir pamaldumas Karmelio Kalno Dievo Motinai, kurios apsiausto simbolis – škaplierius paplitęs visame pasaulyje. Lankome  Dievo Motinos garbei dedikuotą bažnyčią Stella Maris (Jūrų Žvaigždė).  Po pietų vykstame į Nazaretą – miestą, kur, prabėgo Kristaus vaikystė. Lankome Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, kuri pastatyta ant Mergelės Marijos namo pamatų, ortodoksų arkangelo Gabrieliaus šventovę, kur yra šulinys, kur pasak tradicijos Marija semdavo vandenį ir ten jai pirmiausia apsireiškė arkangelas Gabrielius. Lankome bažnyčią šv. Juozapo garbei virš gimtųjų Jėzaus namų. Vykstame nakvynei į Tiberiją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Pastaba: Dienos metu bus organizuojamos Šv. Mišios kartu su dvasininku iš Lietuvos. Šv. Mišių laikas derinamas pagal lankomus objektus.

2 diena (trečiadienis)

Po pusryčių keliaujame prie Jordano upės, kurioje, kaip tikima, buvo pakrikštytas Jėzus. Pageidaujantiems – krikšto atnaujinimas. Vykstame prie Galilėjos ežero. Jėzui, palikusiam gimtąjį Nazaretą, šis ežeras bei jo apylinkės tapo Jo tarnavimo centru. Čia Jėzus „sudraudė vėjus bei ežerą”, sakė pamokslą iš Petro valties, padaugino duoną, žuvis ir vaikščiojo ežero paviršiumi. Ežeras pagarsėjęs audromis, kylančiomis tarsi iš niekur. Pakylame į Palaiminimų kalną. Tikima, kad čia Jėzus sakė Kalno pamokslą. Nuo Palaiminimų kalno galima apžvelgti apie dešimt kilometrų besidriekiančią Genezareto lygumą.Naujajame Testamente minima, kad Jėzus keliavo per šią sritį, gydė minias bei buvo pasmerktas fariziejų, kad nesilaiko tradicinio apsivalymo ritualo. Lankome Tabghą – Duonos ir Žuvies Padauginimo šventyklą. Čia Jėzus prisikėlęs – pasirodė savo mokiniams. Lankome Petro Primato bažnyčią. Ji pastatyta toje vietoje, kur prisikėlęs Kristus trečią kartą pasirodė savo mokiniams ir paskyrė apaštalą Petrą pirmuoju popiežiumi. Bažnyčios viduje altorius pastatytas ant uolos, kur išlikusi autentiška laužavietė, kurioje Kristus kepė žuvį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tiberijoje.

Pagal galimybes, plaukiame laivu Galilėjos ežere (papildomai – $15/asm.), kur Jėzus pašaukė pirmuosius mokinius.

Pastaba: Dienos metu bus organizuojamos Šv. Mišios kartu su dvasininku iš Lietuvos. Šv. Mišių laikas derinamas pagal lankomus objektus.

3 diena (ketvirtadienis)

Po pusryčių keliaujame Judėjos dykuma prie Negyvosios (Mirties) jūros. Čia prasidėjo krikščionybės ištakos bei kūrėsi pirmieji vienuolynai. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Po pietų lankome Betliejų: Kristaus Gimimo grotą, Šv. Kotrynos bažnyčią, Jeronimo grotą, Pieno grotą, kur nevaisingos poros meldžia susilaukti vaikų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

Pastaba: Dienos metu bus organizuojamos Šv. Mišios kartu su dvasininku iš Lietuvos. Šv. Mišių laikas derinamas pagal lankomus objektus.

4 diena (penktadienis)

Po pusryčių vykstame į Jeruzalę. Pakeliui grožimės Kedrono slėniu. Tai  giliausias Jeruzalę supantis slėnis. Čia vyks paskutinis teismas. Nuo Alyvų kalno gėrimės puikia senosios Jeruzalės panorama, vaikštome po Getsemanės sodus, apžiūrime Dievo Tarno ir Visų Tautų bažnyčias. Lankome Dievo Motinos kapo bažnyčią, kurioje, kaip tikima, yra Marijos kapas. Joje taip pat ilsisi Dievo Motinos Marijos tėvai – Joakimas ir Ona. Kristaus kančios „Via Dolorosa” keliu kylame į Golgotos kalną, lankomės Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilikoje. Vakare lankome Raudų sieną. Į sienos plyšius tikintieji Dievui sudeda laiškus su prašymais, nes yra manoma, kad ji yra arčiausiai Dievo ausies. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

Pastaba: Dienos metu bus organizuojamos Šv. Mišios kartu su dvasininku iš Lietuvos. Šv. Mišių laikas derinamas pagal lankomus objektus.

5 diena (šeštadienis)

Po pusryčių skrydis Tel Avivas (11:05) – Vilnius (15:10).

Lankomų objektų seka ir skrydžių grafikas gali keistis!

Ruošiantis kelionei rekomenduojama pasiskaityti tas Šv. Rašto vietas, kur aprašomi įvykiai, susiję su aplankyti numatytomis vietomis.

 

Kelionės kaina – 450 /asm. + skrydis, medicininis draudimas.

Kaina galioja, esant ne mažesnei nei 30 asm. grupei.

Kelionės avansas – 350 €/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 4 nakvynės 3 žv. viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakarienėmis (švediškas stalas);
 • kelionės vadovo paslaugos lietuvių kalba visos kelionės metu
 • kelionės vadovo paslaugos lietuvių kalba visos kelionės metu (esant 20 asm. grupei ar didesnei);
 • lydintis asmuo – dvasininkas iš Lietuvos;
 • ekskursijos autobusu ir vietos gido paslaugos (rusų kalba).

Papildomos išlaidos:

 • Skrydis Vilnius – Tel Avivas – Vilnius su rankiniu bagažu (55 x 40 x 23 cm arba mažesnis);
 • Registruotasis bagažas (20kg arba 32kg);
 • Vienviečio kambario priemoka – 140 €;
 • Arbatpinigiai gidui/vairuotojui/viešbučiams (20 $/asm.);
 • Įėjimas į Negyvosios jūros paplūdimį (12 $/asm.);
 • Asmeninėms išlaidoms (suvenyrams, užkandžiams/gėrimams mieste ir pan.) kelionės metu rekomenduojame papildomai turėti dar apie 100–200 $. (šviežių sulčių stiklinė, kava 3-5 doleriai, pietūs – 15-20 dolerių);
 • Medicininis draudimas (Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja!).
 • Į Izraelį bei Jordaniją galima vykti tik turint galiojantį pasą (!). Asmens tapatybės kortelė netinka. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar sienos kirtimo spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, gali būti neįleisti į Izraelio Respublikos teritoriją. Jiems keliami padidinti reikalavimai, kertant valstybės sieną. Šiems asmenims iki kelionės pradžios rekomenduojame pasikeisti pasą.

Daugiau informacijos tel. +370 6 2017766 arba el. paštu simona@banelituras.lt

Komentarai