1 diena

16val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Naktis autobuse.

2 diena

Ryte atvykimas į Čekijos sostinę. Ekskursija pėsčiomis Prahoje: Prahos Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas. Didingoji Šv.Vito katedra, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, karališkieji sodai, Šv. Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių. Kelionė karališkuoju keliu: Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonas, Prahos “Venecija” – Kampos sala, Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu, paminklas Karoliui IV-ajam. Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, paminklas J.Husui, prekybinis miesto centras – Vaclovo aikštė.

Galimas apsilankymas šokoladinės tapybos, žaislų, muzikos instrumentų, Mocarto muziejuje, marionečių arba šviesos spektaklyje (http://www.pragueexperience.com/theatre/theatres.asp).

Laisvas laikas. Esant palankiam orui, grožėsitės „Dainuojančiais fontanais” (200čk). Išvykimas iš Prahos. Kelionė per Čekiją ir Lenkiją. Naktis autobuse.

3 diena

Ryte atvykstate į Veličką. Apsilankymas druskų kasykloje. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Druskos skulptūros, sukurtos žymių meistrų ir talentingų šachtininkų. Šv. Kingos koplyčia. Apsilankymas kasykloje – tai ir druskų terapijos seansas. Natrio chlorido prisodrintas oras – puiki kvėpavimo takų ir odos ligų profilaktikos priemonė. Visuomeniniu transportu vykstate į Krokuvą.

Ekskursija Krokuvos senamiestyje: šurmuliuojanti Rotušės aikštė, paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Florijono vartai ir juos saugojęs Barbakanas, įspūdingos gotikinės ir barokinės bažnyčios, senoji prekyvietė Sukienicai. Vavelio kalva – karalių ir vyskupų rezidencija, jų karūnavimo ir laidojimo vieta. Jaukios senamiesčio gatvelės, Jogailos universitetas. Vakare išvykimas į Vilnių. Naktis autobuse.

4 diena

Kelionė per Čekiją, Lenkiją ir Lietuvą. Ryte grįžimas į Vilnių.

Taip pat galimi kelionės variantai su viena arba dveim nakvynėmis
Mokamiems objektams Lenkijoje turėti ~ 70 zlotų vaikams, ~ 90 zlotų suaugusiems
Suma mokamiems objektams Prahoje priklausys nuo pasirinktų lankomų objektų.

Būtina turėti LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę, galiojančius 3mėn. po kelionės.

Linkime geros nuotaikos ir puikių įspūdžių!

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai