1 diena

18val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją.

2 diena

Ekskursija pėsčiomis Prahoje: Prahos Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas. Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv.Vito katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, karališkieji sodai, Šv.Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių. Kelionė karališkuoju keliu: Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonas, Prahos “Venecija” – Kampos sala, Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu, paminklas Karoliui IV-ajam. Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, paminklas J.Husui, prekybinis miesto centras – Vaclovo aikštė.
Išvykimas iš Prahos.
Nakvynė viešbutyje pakeliui į Kutną Horą.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija viduramžiškame Kutnos Horos miestelyje. Lankysite Šv. Mergelės koplyčią (Kostnicą), kurios interjeras iš gausybės žmonių kaulų. Grožėsitės Šv. Barboros katedra, pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis, tarsi grįždami į viduramžių kasdienybę. Išvykimas link Lenkijos.
Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena

Pusryčiai. Ekskursija kasyklose. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Druskos skulptūros, sukurtos žymių meistrų ir talentingų šachtininkų. Šv. Kingos koplyčia. Apsilankymas kasykloje – tai ir druskų terapijos seansas. Natrio chlorido prisodrintas oras – puiki kvėpavimo takų ir odos ligų profilaktikos priemonė. Požemiuose visais metų laikais temperatūra svyruoja tarp + 14-16 laipsnių.
Krokuvos senamiestis: šurmuliuojanti Rotušės aikštė, paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Florijono vartai ir juos saugojęs Barbakanas, įspūdingos gotikinės ir barokinės bažnyčios, senoji prekyvietė Sukienicai. Vavelio kalva – karalių ir vyskupų rezidencija, jų karūnavimo ir laidojimo vieta. Jaukios senamiesčio gatvelės, Jogailos universitetas. Vakare išvykimas į Vilnių. Naktis autobuse.

5 diena

Kelionė per Lenkiją ir Lietuvą. Ryte grįžimas į Vilnių.

Lenkijos zlotų ir Čekijos kronų patariame įsigyti Lietuvoje (ženkliai palankesnės kainos).

Linkime geros nuotaikos ir puikių įspūdžių!

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai