1 diena

6.00 išvykimas iš Vilniaus. Edukacinė programa duonos kepykloje. Ekskursija Bauskos arba Rundalės pilyje. Maudynės LIVU vandens parke – greitasis nusileidimas, jūros bangų baseinas, sūkurinės vonios, sidabro šaltinis oloje…
Ekskursija devintą šimtmetį skaičiuojančiame Rygos senamiestyje. Pamatysite Rotušės aikštę su Juodagalvių namais ir Rolando skulptūra, Šv. Petro bažnyčią, Didžiosios ir Mažosios gildijų namus. Prie „Katinų namo“ įsitikinsite, kad ne tas pats, į kurią pusę katinas uodegą atsuka. Pavaikštinėsite jaukiomis senamiesčio gatvelėmis. Laisvas laikas. Nakvynė jaunimo viešbutyje Rygoje.

2 diena

Pusryčiai. Apsilankymas Latvijos energetikos muziejuje. Po atviru dangumi eksponuojamos elektrinių turbinos, galingi transformatoriai ir kita įranga. Livani amatų centre grožėsitės liaudies meistrų darbais, stebėsite sudėtingą audėjų darbą. Visi keliautojai bus apvynioti 94m ilgio juosta. Sužinosite, ką jums lemia raštai, kuriais ji išmarginta. Vaišinsitės tik Livani mieste kepamais ruginės duonos traškučiais. Livani stiklo galerijoje pamatysite visus Līvāni stiklo fabrike pagamintus gaminius nuo jo įkūrimo. 21-22val. grįžimas į Vilnių.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai