Ekskursija devintą šimtmetį skaičiuojančiame Rygos senamiestyje.
Pamatysite Rygos pilį ir gynybinės sienos likučius, “Tris brolius”, katedrą, Rotušės aikštę su Juodagalvių namais ir Rolando skulptūra, Šv. Petro bažnyčią, Katino namą, Didžiosios ir Mažosios gildijų namus. Pavaikštinėsite jaukiomis senamiesčio gatvelėmis.

Juodąjį Rygos balzamą 18-ame amžiuje sukūrė vaistininkas Abraomas Kuncė. Pasakojama, kad šiuo 24-ių žolelių, šaknų, pumpurų eliksyru išsigydė carienė Katerina. Ilgus metus balzamo gerbėjais buvo Šarlis de Golis bei Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta. Senovinę vaistinę primenančiame bare jūsų lauks žaisminga pažintis su balzamo sukūrimo bei gaminimo istorija. Degustuosite trijų rūšių Rygos balzamą.

Aplankysite 1991m. barikadų muziejų. Prisiminsite dar labai neseną, bet jau primirštamą Baltijos tautų istoriją, kada teko sutelkti jėgas jaunos nepriklausomybės išsaugojimui.

Vietoje Barikadų muziejaus galimi apsilankymai porceliano, Saulės, Rygos miesto istorijos, vaistinės ar kituose Rygos muziejuose, dailės galerijose, operos teatre.

„Gotinių” („Karvučių”), gardžių latviškų sūrių, „Laimos” konditerijos fabriko saldumynų pirkimas lauktuvėms.

Kaina: 29€/asm. + 14€ lankomi objektai

Būtina turėti: galiojantį LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę

Linkime geros nuotaikos ir puikių įspūdžių!

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai