1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vandens kelių sankryža. Tai pirmasis bendras Rytų ir Vakarų Vokietijos projektas – vandens tiltas, kuriuo Vidurio šalies kanalas teka virš (!) Elbės upės.

Serengeti parkas. Didžiulėje teritorijoje žvėrim sukurtos gyvenimo sąlygos maksimaliai artimos natūralioms. Specialiu autobusu leisitės į maždaug 10 km kelionę per šį nuostabų pasaulį, kuriame gyvena daugiau kaip 1500 žvėrių. Per autobuso langus maitinsite beždžiones, nustatytose parko vietose bus galima išlipti iš autobuso ir pavaikščioti tarp gyvūnų. Patirsite nepaprastų įspūdžių!

Greta žvėrių karalijos įsikūręs mažutis pramogų parkas taps įžanga į kitos kelionės dienos nuotykius. Nakvynė viešbutyje arba jaunimo nakvynės namuose.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į HEIDE parką. Visą dieną praleisite stebuklingame nuotykių pasaulyje, kuris užima 850000 m2 plotą. Lankytojų laukia daugiau kaip 50 atrakcionų: amerikietiški kalneliai, mirties kilpos, sūpuoklės – laivas, plaukimas kalnų upe ir daugybė kitų pramogų. Čia pamatysite ir Laisvės skulptūrą ir Baltuosius rūmus… Atokvėpio valandėlę galima pasigėrėti delfinų, papūgų, aligatorių pasirodymais. Vakare išvykimas į Lietuvą. Naktis autobuse.

4 diena

Kelionė per Vokietiją, Lenkiją ir Lietuvą su trumpais sustojimais. Antroje dienos pusėje grįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina 185 €/asm. + lankomi objektai

Galimas kelionės variantas su apsilankymu Berlyne.

Daugiau informacijos tel. 862017766 arba el. paštu darius@banelituras.lt

Komentarai