Sužinosite, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, kodėl jie taip garsina Druskininkų kurortą. Aplankysite Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausite mineralinio vandens. Nusiprausite legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu ir sužinosite, kodėl senovėje nuotakos prausė veidelius būtent šio šaltinio vandeniu.

Pasivaikščiosite vaizdingomis Druskonio ežero, Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas ir kompozitorius M.K. Čiurlionis ir patys įsitikinsite šio kurorto išskirtinumu, ramybę suteikiančia aura…

Pageidaujantys aplankys medžio drožėjo Antano Česnulio sodybą. Pasivaikščiosite po darbštuolio, visur spėjančio auksarankio meistro sukurtą skulptūrų ir poilsio parką, paties autoriaus suręstame malūne susipažinsite su čia apsigyvenusiais mediniais tautosakos, liaudies, istorinais personažais, sužinosite įdomias darbų atsiradimo istorijas.

Atokiau nuo Druskininkų centro, ant Ratnyčėlės upės kranto savo sodyboje originalius ir netikėtus darbus kuria menininkas Tauras. Kadangi galvoje nuolat kirba įvairios idejos, darbai skobiami ne tik iš medžio, bet ir druskos, jie gali suktis ir net važiuoti!

Siūlome Jums susipažinti ne tik su druskos skulptūrų ekspozicija, pamatyti, kaip jos daromos, bet ir patiems išbandyti šį amatą.

Pačių nusilipdytas druskinukas bus geriausias prisiminimas iš sūrių šaltinių kurorto ir netikėčiausia dovanelė draugui

Sodyboje galite įsigyti originalių rankų darbo suvenyrų.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai