1 diena

00.00 išvykimas iš Vilniaus. Naktis autobuse.

Ryte pasiekiame Estijos sostinę. Ekskursija Talino senamiestyje. Viduramžių architektūra, jaukios gatvelės su senaisiais miestelėnų namais, sandėliais, užburianti miesto atmosfera. Šurmuliuojanti Rotušės aikštė su lauko kavinėmis ir gatvės prekeiviais – miesto švenčių, mugių, misterijų, kitų linksmų renginių vieta. Jos puošmena – grakšti gotikinė Rotušė, kurios bokšto viršūnėje puikuojasi vėtrungė su Senuoju Tomu – legendiniu miesto gynėju.

Tompea – Kupolo kalnas – vainikuojamas šiaurietiškai rūsčios pilies su Aukštojo Germano bokštu. Iš apžvalgos aikštelių atsiveria su jūra susiliejanti miesto panorama. Katedra, gynybinė miesto siena, Ilgosios ir Trumposios kojos gatvės, Didieji Jūros vartai ir „Storoji Margarita”.

Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai Piritoje. Laisvas laikas Baltijos jūros Suomijos įlankos pakrantėje. Nakvynė Taline.

2 diena

Ekskursijos Talino senamiestyje tęsinys. Galimas apsilankymas paslatinguose gynybinės sienos tuneliuose, Jūrų muziejuje Storosios Margaritos bokšte, Muzikos ir teatro arba Lėlių muziejuje, gamyklos KALEV saldumynų muziejuje, kuriame eksponuojama 180 marcipaninių figūrėlių. Laisvas laikas Talino senamiestyje. Esant galimybei, grįždami iš Talino, aplankome Keila Krioklį. ~ 24val. grįžimas į Vilnių.


Suderinus iš anksto:

  • Galimas apsilankymas Bauskos pilyje, kur viduramžių rūbais pasidabinusi gidė pristatys muziejaus ekspoziciją ir praves senovinių šokių pamoką.
  • Apsilankymas Barono Miunhauzeno muziejuje.
  • Laisvas laikas prie jūros Taline arba Piarnu.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai