1diena (penktadienis, vasario 17d.)

20val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais.

2 diena (šeštadieni, vasario 18d.)

Ryte atvykimas į Berlyną.

Besikeičiantis suvienytos Vokietijos sostinės veidas: Aleksandro, Potsdamo, Bebelio, Žandarų aikštės, Brandenburgo vartai, Reichstagas, monumentai genocido aukoms ir sudegintoms knygoms, paskutinysis pasienio patikros punktas Checkpoint Charlie, centrinė miesto gatvė Unter den Linden, Pilies tiltas, „Džiaugsmo sodas“, Neptūno fontanas, Nikolajaus kvartalas, miesto rotušė, Pasaulio laiko laikrodis, istoriniai pastatai, paminklai, Berlyno sienos likučiai ir šiuolaikinio meno elementai. Laisvas laikas.

Galimas apsilankymas televizijos bokšte, Šnipų, Kario dešrelių, Džono Kenedžio, Madam Tiuso vaškinių skulptūrų, Kanapių, Motociklų, Pergamo ar kituose muziejuose bei galerijose. Taip pat galima pažintis su šiurpiąja Berlyno istorija. Aktoriai, specialieji efektai padės jums paliesti, išgirsti, užuosti per 700 metų išsibarsčiusisu įvykius. Maras, sukilėlių barikados, kankinimų kambarys, baltoji dama, senosios bibliotekos paslaptys. Bus tikrai baisu… Per pusantros valandos jūs sužinosite Berlyno istoriją, kurios niekada neužmiršite!

Nakvynė viešbutyje.

3 diena (sekmadienis, vasario 19d.)

Pusryčiai. Užgavėnių karnavalo eisena Vakarų Berlyne. Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia.

Nuostabiausia šioje šventėje – visuotinė džiugi nuotaika. Daugelis žiūrovų pasipuošę karnavaliniais kostiumais. Čia išvysite princų ir princesių, klounų, bitučių, meškučių ir kitų netikėčiausių personažų. O svarbiausia – nei vieno “surūgusio” veido:)

Visus sveikina Karnavalo Princas ir Princesė. Kasmet vyksta labai rimtas konkursas, kuriame kilmingoji pora išrenkama atsižvelgiant į išorinį ir vidinį žavesį bei įvairiapusiškus gebėjimus.

Skamba muzika, žiūrovai šoka arba bent jau siūbuoja į ritmą. Praeinantys ir pravažiuojantys eisenos dalyviai saujomis mėto į minią saldainius. Juos gaudo vaikai ir suaugę. Ne dėl to, kad negali nusipirkti sadainių. Tai geros artėjančio pavasario nuotaikos pažadas!

Pasisėmę šventinės nuotaikos ~ 13val., išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją ir Lenkiją. Naktis autobuse.

4 diena (pirmadienis, vasario 20d.) Anksti ryte atvykimas į Vilnių.

Kelionės kaina nuo 95€/asm.

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai