1 diena

6 val. išvykimas. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Trumpa pažintis su VARŠUVA.
Karalių pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791 m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija). Šv. Jono Krikštytojo katedra. Senoji turgaus aikštė, Undinėlės fontanas. Barbakanas, gynybinės sienos likučiai. Pilies aikštė su Žygimanto Vazos kolona. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Apsilankymas DRUSKŲ KASYKLOSE. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Druskos skulptūros, sukurtos žymių meistrų ir talentingų šachtininkų. Šv. Kingos koplyčia. Apsilankymas kasykloje – tai ir druskų terapijos seansas. Natrio chlorido prisodrintas oras – puiki kvėpavimo takų ir odos ligų profilaktikos priemonė.
Ekskursija KROKUVOS SENAMIESTYJE: šurmuliuojanti Rotušės aikštė, paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Florijono vartai ir juos saugojęs Barbakanas, įspūdingos gotikinės ir barokinės bažnyčios, senoji prekyvietė Sukienicai. Vavelio kalva – karalių ir vyskupų rezidencija, jų karūnavimo ir laidojimo vieta.Vavelio katedra. Jaukios senamiesčio gatvelės, Jogailos universitetas. Nakvynė tame pačiame viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Apsilankymas OSVENCIMO KONCENTRACIJOS STOVYKLOJE, kurioje buvo sunaikinta pusantro milijono kalinių. Grįžimas į Vilnių vėlai vakare.

Būtina turėti galiojantį LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę, galiojančius 3 mėnesius po kelionės

Linkime geros nuotaikos ir puikių įspūdžių!

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai