1 diena. Šeštadienis

6 val. išvykimas. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. ~ 13.00 – 15.30 apsilankymas Varšuvos zoologijos sode. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Sekmadienis

Pusryčiai. Apsilankymas Šindlerio fabrike įkurtame muziejuje. Būtent šiame fabrike vyko filmo „Šindlerio sąrašas“ veiksmas. Vokiečio Oskaro Šindlerio ir nuo holokausto jo išgelbėtų daugiau nei tūkstančio žydų istorija prasiskverbia iki giluminių humanizmo šaknų. Ne be reikalo romano formą jai suteikęs australų rašytojas Thomas Keneally savo knygą 1982-aisiais pavadino “Šindlerio laivu” (Schindler’s Ark) – kaip aliuziją į biblinį Nojaus laivą. Po dešimtmečio pasirodžiusi Steven‘o Spielberg‘o režisuota romano ekranizacija pakoreguotu pavadinimu “Šindlerio sąrašas” šią jaudinančią Antrojo pasaulinio karo istoriją išpopuliarino visame pasaulyje.

Ekskursija KROKUVOS SENAMIESTYJE: šurmuliuojanti Rotušės aikštė, paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Florijono vartai ir juos saugojęs Barbakanas, įspūdingos gotikinės ir barokinės bažnyčios, senoji prekyvietė Sukienicai. Vavelio kalva – karalių ir vyskupų rezidencija, jų karūnavimo ir laidojimo vieta.

Apsilankymas DRUSKŲ KASYKLOSE. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Druskos skulptūros, sukurtos žymių meistrų ir talentingų šachtininkų. Šv. Kingos koplyčia. Apsilankymas kasykloje – tai ir druskų terapijos seansas. Natrio chlorido prisodrintas oras – puiki kvėpavimo takų ir odos ligų profilaktikos priemonė.

Laisvas laikas Krokuvos senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pirmadienis

Pusryčiai. Apsilankymas UNESCO saugomoje Osvencimo koncentracijos stovykloje. Grįžimas į Vilnių vėlai vakare.

Būtina turėti galiojantį LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę.

Linkime geros nuotaikos ir puikių įspūdžių!

 

Daugiau informacijos tel. 868773845 arba el. paštu keliones@banelituras.lt

Komentarai