Project Description

Birutės Aleliūnienės nuotrauka

Birutės Aleliūnienės nuotrauka

Mėgstu nardyti vandenyje ir tolimojoje istorijoje. Spėti prisiliesti prie laiko ir žmonių nenutrintų liudijimų padeda kelionės. Atėjus metui aplankyti Šventąją žemę, atsidūrėme BANELITURO keliautojų grupėje. Kelionė visiškai pateisino lūkesčius. Ir ne tik dėl istorionių tiesų. Per mažiau nei savaitę profesionalų dėka gavome progą atsinaujinti. Gal net atgimti.

Pakilęs į Betliejų ir Jeruzalę, atstatai dvasinę pusiausvyrą. Po nusileidimo į 29-ių druskų kristalais persmelktą slėnį, regi save jauną.
Tautos praeities akmeniniai puslapiai, šiuolaikinės gyvensenos lygis, Golano aukštumos verčia susimąstyti apie valios grūdinimą, šventas pareigas tėvynei, tam Šiaurės vakarų žemės lopinėliui, kuriame tavo paties šaknys.

Svetingi žmonės, puikūs viešbučiai, maudynės, šventovės, švieži vaisiai, suvenyrai, naktiniai prospektai, kelionės draugai, dalijantys geras emocijas.

Visą atmosferą vertinčiau taip: “Pagarba už pagarbą, pasitikėjimas už pasitikėjimą“.

Įspūdžiais dalinasi keliautojas Algimantas Kvieselaitis.


Aplankyti Šventąją žemę buvo sena mano svajonė, turbūt kaip ir daugelio. Dar prieš metus nė nepagalvojau, kad ją pavyks įgyvendinti. Ieškojau trumpos ir “koncentruotos” kelionės. Būtent tokį variantą pasiūlė BANELITURAS. Esu daug keliavusi su kitomis agentūromis, todėl važiavau su mažyčiu nerimu. Kelionė pranoko mano lūkesčius. Profesionaliai parengtas maršrutas, nuostabi kelionės vadovė Rasa – griežta, bet visada skubanti pagelbėti ar patarti, būtent tokia, kokia turi būti kelionės vadovė tokioje kelionėje. O su mumis nelengva – kas nori ilgiau pamiegoti, kas pasiklysta Jerzualės turguje. Bet jau antrą dieną visi susikaupėme ir stengėmės būti drausmingi ir nepridaryti rūpesčių vieni kitiems. Izraelyje mus pasitiko nuostabi vietinė gidė Irina, – nors ir garbaus amžiaus, visada trykštanti energija, su šypsena, stebinanti savo žinių gausa. Profesionalus vairuotojas, puikūs viešbučiai, nuostabi keliautojų-bendraminčių draugija – ir įspūdžiai, vejantys vienas kitą.

Nuoširdžiai dėkoju BANELITURAS vadovui Dariui Baneliui ir visai jo puikiai komandai. Puiki dovana visiems tiems, kas yra užsikrėtęs “kelionių virusu”,
Keliautoja Rita Vidugirienė


Izraelis nebuvo mano svajonių svajonė, bet buvo sąraše šalių, pageidaujamų aplankyti. Kartais panagrinėdavau programas, kainas. Banelituro pasiūlymas labai patiko vertinant programos ir kainos santykį, dar prisidėjo geri anksčiau keliavusių žmonių atsiliepimai, taigi ir nusprendžiau – keliauju. Džiaugiuosi, kad taip nusprendžiau, nes kelionė viršijo lūkesčius – pamatėme daug, spėjome pasimaudyti trijose jūrose (Negyvąją jūrą ir Galileo ežerą izraeliečių pavyzdžiu čia pavadinau jūromis), prisiragavome gero, skanaus maisto, mėgavomės šviežiai spaustomis sultimis… AČIŪ organizatoriams, labai malonu prisiminti gidės Irinos darbą, laukiu jos foto ir muzikos kompakto, kuris turėtų atskristi su kita grupe
Jei trumpai – rekomenduoju

Įspūdžiais dalinasi keliautoja Nijolė Gumbrytė


Renkantis kelionę į Izraelį, lyginome kelionių agentūrų pasiūlymus: kelionės trukmę, programą ir kainą. Pasirinkome BANELITURĄ, kadangi optimali kelionės programa ir kaina. Esame labai patenkinti, nes per tokį trumpą laiką pamatėme ir sužinojome labai daug apie Izraelį. Programa sudaryta profesionaliai, gidė Irina sugebėjo labai įdomiai pristatyti šalies istoriją, papročius, atsakė į visus mus dominančius klausimus. Kelionės vadovė Rasa labai intelektualiai papildė jos pasakojimus ištraukomis iš Šventojo Rašto. Aplankėme visus objektus, kas numatyta programoje, o kelionės pabaigoje keletą valandų smagiai praleidome prie Negyvosios jūros. Gerai parinkti viešbučiai, skanus maistas per pusryčius ir vakarienes. Visi mūsų grupės keliautojai grįžo iš šios kelionės labai patenkinti. Ačiū BANELITURUI už puikų kelionės organizavimą!

Įspūdžiais dalinasi keliautoja Irena Petrauskienė


Norime padėkoti už kelionės į Izraelį organizavimą.
Mums labai patiko intensyvi ir informatyvi kelionė į Izraelį
pažinimo, žinių ir organizavimo aspektais.
Ačiū grupę lydėjusiai gidei Rasai už atidumą ir ramumą.
Trūksta žodžių apibūdinti Izraelio gidės Irinos profesionalumą
bei išmintį, pateikiant keliautojams žinių srautą- problema įsiminti.

Ačiū ir sėkmės jūsų darbuose (Silva).

Naujųjų metų sutikimas Izraelyje

Komentarai